SATNICA 2018

PRETKATEGORIJA

13.04.2019. (subota) Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
09.00h

1. Baciuna Mario
2. Blagojević Lazar
3. Blagojević Radiša
4. Boşca Ante Nikola
5. Đurović Lazar
6. Enekes Ferenc
7. Kalajdžić Nemanja
8. Matija Jovan
9. Mitrović Andrej
10. Njegić Milan
11. Perić Đorđe

I KATEGORIJA

13.04.2019. (subota), Plava sala CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
08:30h

1. Antolović Nikola
2. Begić Dino
3. Blaž Klara
4. Brčaninović Tarik
5. Ciganović Sergej
6. Ćejvanović Mia
7. Demiri Amar
8. Dermendzhiev Toma
9. Divljanović Dejan
10. Đulović Ensar
11. Gligić Nikolina
12. Halilović Azur
13. Halilović Faris
14. Janko Leona

10:00h

15. Jovičić Dejan
16. Jović Andrej
17. Kunić Bakir
18. Klapić Ajdin
19. Kojić David
20. Lazić Nikola
21. Lazić Viktor
22. Lugonja Arnel
23. Lukić Pavle
24. Maletić Marko
25. Malinović Mihajlo
26. Marković David

11:30h

27. Mekić Amel
28. Mihajlović Vuk
29. Muminović Ajdin
30. Okić Ajdin
31. Pelaić Lena
32. Peshev Dimitar
33. Stojanović Vladimir
34. Ševaljević Vasilije
35. Šljivić Kristijan
36. Štabokas Kristupas
37. Todorović Rade
38. Tomić Mihailo
39. Tomić Stevan
40. Životić Uroš
41. Weismann Paul

II KATEGORIJA

13.04.2019. (subota), Plava sala CZK “Filip Višnjić” Ugljevik
13:00h

1. Avdibašić Alema
2. Azabagić Benjanin
3. Bajraktarević Husejn
4. Bajrektarević Dino
5. Bello Luka
6. Čobić Slavica
7. Čonogor Mirnič
8. Ćosić Amar

14:00h

9. Dudić Hasan
10. Duraković Eman
11. Đurović Mihailo
12. Grujć Boris
13. Edward Irinasson
14. Jovanić Veljko
15. Kondić Damjan
16. Kopčić Asmir
17. Kopčić Rusmir

16:00h

18. Kupresak Đorđe
19. Livrinikj Matej
20. Magdić Stjepan
21. Narauskaite Eva
22. Ninić Janko
23. Petković Boško
24. Savić David
25. Simić Zdravko

17:00h

26. Simović Lazar
27. Srabović Vedad
28. Subašić Bekir
29. Trajkovski Filipi
30. Šapina Marko
31. Škorić Safet
32. Švarplys Bernardas
33. Vujičić Damjan

III KATEGORIJA
13.04.2019. (subota), Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik

10:00h
1. Ahmetović Emir
2. Bukovac Tomislav
3. Bukvić Ajla
4. Caran Filip
5. Ćilimković Semir
6. Đorđić Miloš

11:00h

7. Đurović Mihailo
8. Gadara Dženis
9. Glavić Antonela
10. Gumru Nuri Ahundžada
11. Jovanić David
12. Jovanović Vlajko

12:15h

13 Kević Aleksa
14. Kunickaite Gabriele
15. Kuzmanović Dejan
16. Leonardo Lizzi Mantas
17. Mendica Vito
18. Mešić Adnan

14:00h

19. Muratović Hasan
20. Mujkič Tarik
21. Pavlović Veljko
22. Radivojšić Marko
23. Rajchikj Darko
24. Ristić Marko

15:00

25. Salihović Adel
26. Spahić Emir
27. Šarić Armin
28. Tešanović Dragan
29. Vogrin Deny
30. Žujović Marko

IV KATEGORIJA
12.04.2019. (petak) Plava sala CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik

09:30h
1. Casanad Orgyan
2. Devisme Pablo
3.. Đulović Emrah
4. Gazdić Ognjen

10:30h

5. Husomanović Vedad
6. Ivanović Radovan
7. Jokić Jovan
8. Kajević Balša

12:30h

9. Krdžić Atif
10. Kuleski Viktor
11. Mateska Hristijana
12. Milić Ante
13. Mučibabić Simeon

13:30h
14. Piet Daniels
15. Repanović Luka
16 Radovanović Gligorije
17. Vujičić Dalibor
18. Waidacher Rene

V KATEGORIJA
12.04.2019. (petak) Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik

09:00h
1. Bešović Petar
2. Bozhinovski Filip
3. Gordbei Artem
4. Granulo Iris
5. Hodžić Vehbija

12:00h
6. Korlatović Adis
7. Lazić Milan
8. Mircheska Sofija
9. Mišković Dušan
10. Shuplinoski Filip
11. Šerifović Muris

VI KATEGORIJA
12.04.2019. (petak) Bijeljina CZK Semberija” Galerija

10:00h
1. Halitović Azra
2. Lazić Božana
3. Masyik Pavel
4. Samardžija Ljubiša

12:30h

5. Szaboics Gojan
6. Ramić Amar
7. Živojinović Mihajlo

VARIJETE

I KATEGORIJA
13.04.2019. (subota) Plava sala CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
18:00h

1. Gligić Nikolina
2. Perić Đorđe

II KATEGORIJA
13.04.2019. (subota) Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
16:30h

1. Bratić Risto
2. Ćosić Amar
3. Kunickaite Gabriele
4. Lazić Nikola
5. Milivojević Miloš
6. Ristić Marko
7. Gumru Nuri Ahundžada

III KATEGORIJA

12.04.2019. (petak) Plava sala CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
15:00h

1. Bjelobaba Dejan
2. Dimitrijević Igor
3. Jovanović Miloš
4. Waidacher Rene

KAMERNI SASTAVI

I KATEGORIJA
13.04.2019. (subota) Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
17:30h

1. Jovičić Dejan i Todorović Rade
2. Čalić Tarik,Mulahuseinović Osman
3. Dimitrijević Igor i Iva

II KATEGORIJA
13.04.2019. (subota) Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
17:50h

1 Duo harmonika Tešanović Dragan i Ristić Marko
2. Avdić Amra,Kovačević Nađa,Helić Lejla
3. Jelić Nikola, Halilčević Aida, Brkić Adna, Hadžihasanović Lejla
4. Ćosić Amar,Bjelobaba Dejan
5. Stević Rajo i Vasilije
6. Mantas Leonardo Lizzi, Gabriele Kunickaite

III KATEGORIJA
12.04.2019. (petak) Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
14:30h

1. Duo accordion Bozhinovski Filip, Kuleski Viktor
2. Grmuša Bojan,Ivanović Radovan, Babić Marko
3. Jovanović Miloš,Juhas Kristian
4. Stanišić Maja,Kajević Balša, Prorok Andjela

ORKESTRI
I KATEGORIJA
12.04.2019. (petak) Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
17:30h
1. Orkestar OMŠ „Kornelije Stanković“

II KATEGORIJA
12.04.2019. (petak) Galerija CZK ,,Filip Višnjić” Ugljevik
16:30h

1. Orkestar muzičke škole Tivat
2. Orkestar harmonika
3. Orkestar harmonika JUMŠ „Vlado Milošević“